Kasko

Hemen Teklif Al

Kampanyalı fiyatlardan yararlan

Teklif Al

Kasko

Aracınızın kaza esnasında kasko avantajları..

Kasko Poliçesi ile aracınızı aksesuarları ile birlikte trafik kazaları, yangın, hırsızlık gibi risklerin yanı sıra deprem, sel ve su baskını gibi doğal afetler ile grev, lokavt, halk hareketleri ve terör sonucunda oluşabilecek zararlara karşı güvence altına alabilirsiniz.

Kurallara uygun olmadan veya yetkili olmayan kişiler tarafından çekilen aracınıza gelen zararlar ile sigara ve benzeri maddelerin teması ile meydana gelen yangın dışındaki zararlar da otomatik olarak Maksimum Kasko Poliçesi ile güvence altında..

Eskime Payı İndirimi Yok!
10 yaşına kadar (10 yaş dahil) araçlarda hasarlı parçalar için "eskime payı" düşülmez, hasarınız tam olarak ödenir.

Otomatik Bedel Artırımı Var!
Hasar sonrası eksilen sigorta bedeliniz (ses ve görüntü cihazları hasarları hariç) herhangi bir ek prim ödemenize gerek kalmadan otomatik olarak başlangıçtaki sigorta bedeline yükseltilir.

Enflasyona Karşı Koruma Var!
Maksimum Kasko Sigortası ile bir yıllık sigorta süresi boyunca aracınızın değerinde meydana gelebilecek artışları enflasyona karşı koruyabilirsiniz.

Yeni Değer Teminatı Var!
Dilerseniz, son model 0 km aracınızı "yeni değer teminatı" ile güvence altına alabilirsiniz. Bu teminat ile, poliçe geçerlilik süresi içinde aracınızın kullanılamaz hale gelmesi durumunda, aracınızı 0 km olarak yenileme imkanına kavuşacaksınız.

Anahtar Kaybı Zararları Teminatı Var!
Dilerseniz aracınızın anahtarının kaybolması, çalınması nedeniyle aracınızın güvenliğini sağlamak için yapılan anahtarın kopyalanması, alarm veya immobilizerin yeniden kodlanması, komple kilit kontak setinin değiştirilme masrafları da Maksimum Kasko Poliçesi kapsamına dahil edilebilir.

Ekonomik Çözümler Var!
Sigorta primim daha düşük olsun" derseniz; muafiyet alternatiflerimizden birisini seçerek veya doğal afetler (deprem-sel ) için belirlenmiş standart koasürans oranınızı yükselterek daha düşük sigorta primi ödeyerek kasko teminatı alabilirsiniz.

Hasarsızlık İndirimi Hakkınız Yanmıyor!

Poliçeniz hasarsızlık indirim uygulanarak hazırlandı. Ve poliçe süresi içinde kusurlu bir hasarınız oldu. Poliçenizi yenilerken hasarsızlık indirimi hakkınızı tümüyle kaldırmıyoruz, bir alt kademeden hasarsızlık indirimi kullanmaya devam ediyorsunuz.

Anlaşmalı Servis Uygulamamız Var!
Hasar gören aracınız tüm Türkiye sathına yayılmış bulunan yetkili servislerimizde özenle onarılır ve aracınızı karşılığında hiçbir ücret ödemeden teslim alabilirsiniz.

Sorumluluklarınızı Unutmadık!
Aracınızla 3.şahıslara verebileceğiniz can ve mal zararlarında; Trafik sigortasının teminat limitlerinin üzerinde kalan kısım için İhtiyari Sorumluluk teminatı ve meydana gelebilecek bir trafik kazasında hem araç işleteni hem de sürücü için Hukuksal Koruma teminatı ile güvence altındasınız.

Kendinize Dikkat Edin
Kendinizi ve aracınızda seyahat eden yolcuları meydana gelebilecek kazalarda; vefat ve kalıcı sakatlık hali ve eğer isterseniz tedavi giderleri teminatları ile güvenceniz tam.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Acil Yardım'ı arayarak kaza anında aracınızı çektirebilir, aracınızın vinçle kurtarılmasını sağlayabilir, bulunması zor yedek parçaları temin edebilir, size profesyonel bir sürücü gönderilmesini isteyebilir, aracınızın emniyet ve muhafazasını sağlayabilir, tamir edildiği yerden sizin için alınmasını ve size teslim edilmesini sağlayabilir, vasıta bilgi hattından gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

Ayrıca Acil Yardım;

Tıbbi nakil,
Konaklama,
Araç kiralama
Seyahatin tamamlanması için gerekli organizasyonun sizin adınıza yapılması
Refakatçi sağlanması
Gerekli ilaçların bulunduğunuz hastaneye sevki
Acil mesajların iletilmesi
Tedavi sonrası ikametgaha geri dönüşün sağlanması,
Cenazenin uygun şartlarda nakli
Yakının vefati durumunda ikametgaha acil dönüş gibi ihtiyaçlarınızda yanınızda olacaktır.

Poliçenizde Yardım Hizmeti kilometre limiti olmaksızın satın almışsanız
0216 455 46 78
no'lu telefondan aşağıdaki ek hizmetleri de talep edebilirsiniz;

Konutunuza doktor ve ambulans yollanması,
Konuta tıbbi uzman ekip ve teçhizat gönderilmesi,
Sizin ve aile bireylerinin hastaneye yatırılması durumunda yardım sağlanması,
Bebeğiniz için tıbbi bilgi hattı hizmetini verilmesi,
Ani hastalık ve kaza durumlarında çocuklarınıza bakım hizmeti verilmesi veya akraba yanına naklinin sağlanması,
Sosyal aktiviteleriniz için bilet, otel ve araba kiralama, uçak rezervasyonlarınızın yapılması ve biletinizin teslim edilmesi gibi konularda da yardım alabilirsiniz.

 

Bize Ulaşın

(0850) 455 33 33
mesai saatilerinde

Bize Yazın
 
ŞubeSİZ Sigortacılık Sizi Arayalım