Hakkımızda

Hakkımızda

Temel Prensibimiz;
Hizmet verdiğimiz her alanda
en iyi olmaktır ...

Kurucu Hüseyin Cevdet Emeklier emekli Deniz Astsubayı olup, Gölcük / Kocaeli’de
başlayan oluşum geçen 28 yıl içerisinde toplam 8 şubeye ulaşmıştır.
8 şubede toplam 37 kişilik uzman kadro ile 35.000'den fazla bireysel ve kurumsal müşteriye hizmet verilmektedir.

Kuruluşundan itibaren ilk yılda sigortacılık sektörünü gözlemleyen ve müşteri odaklı hizmet anlayışının temellerini atan Emeklier Sigorta, ilk başarısını aynı yılın sonunda AXA SİGORTA A.Ş. bünyesinde, Prim üretimi sıralamasında Türkiye On dokuzunculuğu ile almıştır.

İkinci yılında AXA SİGORTA A.Ş. bünyesinde yine prim üretimi sıralamasında Türkiye birincisi acenteliği unvanını alan EMEKLİER, her geçen yıl daha da güçlenerek 28 yıldır başarılı çalışmalarına devam etmektedir. Başarı derecelerimizi ÖDÜLLERİMİZ sayfasında görebilirsiniz.


1999 yılı Marmara depremi EMEKLİER SİGORTA 'yı kalbinden vurmuş ve şirket merkezimiz Gölcük yerle bir olmuştur.

Yaşanan acılar, kanayan yaralar kısa sürede telafi edilerek sigortalılarımızın mağduriyetleri giderilmiş olup, Şirket merkezimiz de çok süratli bir şekilde tekrar yapılandırılarak,
elde edilen tecrübe ile çok daha güçlü bir yapıda, yeniden inşa ettiğimiz EMEKLİER İŞ MERKEZİNDE hizmet vermeye devam etmektedir.


Marka ve Kalite Politikamız;

1992 yılı, GÖLCÜK/KOCAELİ Merkez olmak üzere 8 Şubesi ile kurumsal şirket yapısı içinde müşteri odaklı profesyonel sigortacılık anlayışı ile çalışan EMEKLİER SİGORTA hizmet verdiği müşteri gurubu içinde sigorta sektöründe bir marka olarak kabul edilmektedir.

Geçen 28 yıl içerisinde EMEKLİER, SİGORTA, sektöründe hizmet ve kalitenin buluştuğu nokta olmuştur. "KALİTE POLİTİKAMIZDIR" ilkesini benimseyen şirketimiz vermiş olduğu hizmetleri ile sigorta sektöründe ayrıcalıklı bir yer edinmiştir.

 

Bize Ulaşın

(0850) 455 33 33
mesai saatilerinde

Bize Yazın
 
ŞubeSİZ Sigortacılık Sizi Arayalım